ZAWIADOMIENIE o drugim etapie konkursu na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wlkp.

 

PO IV WOS 1111.1.2020

 

ZAWIADOMIENIE

o drugim etapie konkursu na staż urzędniczy

w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wlkp.

Komisja Konkursowa informuje, że do II etapu konkursu na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wlkp. zakwalifikowały się niżej wymienione osoby:

 

  1. Dominika Bednarek,
  2. Marzena Wieliczko,
  3. Justyna Byczkowska,
  4. Patrycja Biskowska,
  5. Khrystyna Tkachuk,
  6. Tomasz Sielewicz,
  7. Judyta Żybura,
  8. Łukasz Stankiewicz,
  9. Joanna Komorowska,
  10. Joanna Olechnowicz-Stach,
  11. Agnieszka Kowal,
  12. Marta Zabiegałowska,
  13. Edyta Miczek,
  14. Krzysztof Centkiewicz,
  15. Paula Frankowska,
  16. Adrian Fołta,
  17. Damian Sroka,
  18. Ewa Bednarska,
  19. Iwona Hołub,
  20. Beata Kaczmarek,
  21. Marta Roszak,
  22. Paweł Trawiński,
  23. Julita Derkocz,
  24. Katarzyna Zarychta,
  25. Małgorzata Stefaniak,
  26. Mariusz Cieślak,
  27. Karolina Gruca,
  28. Joanna Wianecka.

 

 

 

Drugi etap konkursu odbędzie się 13 marca 2020 r., w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wlkp., przy ul. Moniuszki 2, sala komputerowa-  nr pokoju 31.

 

Drugi etap konkursu będzie sprawdzianem:

  • praktycznej znajomości obsługi sprzętu komputerowego, w tym posługiwania się aplikacją MS Office,
  • umiejętności szybkości i poprawności maszynopisania pod dyktando,
  • sporządzenia tabeli
  • redagowania pism.

 

Do sprawdzianu z praktycznych umiejętności kandydaci przystąpią w następującej kolejności:

 

od godz. 9.00 grupa I:

  1. Dominika Bednarek,
  2. Marzena Wieliczko,
  3. Justyna Byczkowska,
  4. Patrycja Biskowska,
  5. Khrystyna Tkachuk,
  6. Tomasz Sielewicz,

 

od godz. 10.00 grupa II:

  1. Judyta Żybura
  2. Łukasz Stankiewicz,
  3. Joanna Komorowska,
  4. Joanna Olechnowicz-Stach,
  5. Agnieszka Kowal,
  6. Marta Zabiegałowska,

 

od godz. 11.00 grupa III:

  1. Edyta Miczek,
  2. Krzysztof Centkiewicz,
  3. Paula Frankowska,
  4. Adrian Fołta,
  5. Damian Sroka,
  6. Ewa Bednarska,

 

 

od godz. 12.00 grupa IV:

  1. Iwona Hołub,
  2. Beata Kaczmarek,
  3. Marta Roszak,
  4. Paweł Trawiński,
  5. Julita Derkocz,
  6. Katarzyna Zarychta,

 

od godz. 13.00 grupa V:

  1. Małgorzata Stefaniak,
  2. Mariusz Cieślak,
  3. Karolina Gruca,
  4. Joanna Wianecka.

zawiadomienie_o_II_etapie_konkursu_PR_Gorzow